Impresum        Magazine Staff


Urednik:                Editor-in-Chief:
Haris Delalić
E-mail: haris@europamagazine.info

Fotografija, grafika i dizajn:
Senior Photographer and Graphic Design Manager:
Dalibor Dan Špalat
E-mail: dado@europamagazine.info

Grafički dizajn:
Graphic Design:
Aldin Ajanović
E-mail: aldin@europamagazine.info
Ali Nkhazi
E-mail: ali@europamagazine.info

Lokalno:
Community Writer:
Enes Selimović
E-mail: enes@europamagazine.info


Internet izdanje:
Internet Edition:
Damir Šetkić
E-mail: damir@europamagazine.info

Šef marketinga:
Marketing Manager:
Dino Krgo
E-mail: dino@europamagazine.info
Magazin kontakt informacije        Magazin Contact Information
Europa Magazine
P.O. Box 867
Lawrenceville, GA. 30046-0867
United States of America

Telefon: +1 (678) 743 5731


E-mail: redakcija@europamagazine.info
E-mail: editor@europamagazine.info

Izlazi: jednom mjesečno
Issued: monthly
ISSN: 1939-3423
Sugestije - Komentari                  Suggestions - Comments
Vaše Ime i Prezime:
Your Name:

Vaša E-mail Adresa:
Your E-mail Address:

Vaši Komentari:
Your Comments:
    
        
Copyright ©Europa Magazine, 2005-2008 | DS Design | All Rights Reserved